Fotowoltaika

Image

​​​​​​​Inwestowanie w odnawialne źródła energii jest  sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd - czy to w przypadku indywidualnych gospodarstw domowych, przedsiębiorstw czy też gospodarstw rolnych.

 

Nawiązując współpracę z naszą firmą inwestorzy zyskują dostęp zarówno do usługi z zakresu fotowoltaiki na najwyższym poziomie, jak i do najwyższej jakości instalacji wiodących na rynku marek.

  • Posiadamy w katalogu produktów panele fotowoltaiczne renomowanych producentów :

 

Image

- dostępne w odmiennych kategoriach mocy. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie efektywności całej instalacji do wymagań inwestora.

Panele fotowoltaiczne pozwalają obniżać wydatki na energię elektryczną przez cały rok, są odporne na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki połączeniu profesjonalnych, monokrystalicznych ogniw z najlepszej klasy inteligentnymi falownikami osiągana jest wyjątkowa wydajność. Dodatkowym atutem współczesnych instalacji fotowoltaicznych jest uzupełniające go centrum energetyczne służące do zarządzania energią.

  • Dla różnych grup odbiorców

Nasza kompleksowa oferta została zaprojektowana z myślą o różnorodnych odbiorcach. Proponujemy korzystne pakiety dla inwestorów indywidualnych, firm, a także gospodarstw rolnych. Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że możemy nie tylko spełniać, ale i wyprzedzać oczekiwania naszych Klientów.  

 

Pełna usługa złożona jest z trzech obszarów działań następujących po sobie kolejno:

Image

01.

AUDYT

Bezpośrednio po nawiązaniu współpracy z naszymi Klientami wykonujemy rzetelny i uwzględniające indywidualne czynniki i wymagania inwestora audyt. Dzięki skrupulatnemu podejściu do tego etapu koszty całego przedsięwzięcia mogą być minimalizowane - natomiast efektywność instalacji - zoptymalizowana.

Image

02.

INSTALACJA

Ponieważ jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem - posiadamy doskonale przygotowaną kadrę monterów. Instalatorzy, których zatrudniamy posiadają odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami i uprawnieniami SEP D + E, UDT, OZE. Obok monterów w naszym zespole znajdują się architekci oraz kompetentni doradcy.

Image

03.

FINANSOWANIE

Odpowiadając na różnorodne potrzeby naszych Klientów posiadamy w ofercie również korzystne opcje kredytowe. Ratalna sprzedaż systemów fotowoltaicznych dostępna jest dla indywidualnych inwestorów, z kolei firmy mogą zdecydować się na leasing.