Ogrzewanie

Image

Ogrzewanie

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące urządzeń grzewczych najnowszej generacji. W ich ramach prowadzimy sprzedaż, instalujemy, uruchamiamy oraz serwisujemy instalacje grzewcze - grzejniki, ogrzewanie podłogowe oraz automatykę do ogrzewania. Gwarantujemy rezultaty przyjazne zarówno dla budżetu inwestorów, jak i dla środowiska naturalnego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jak również systematycznemu rozwojowi zawodowemu naszej kadry, możemy zapewnić najwyższą jakość montażu oraz serwisu i to w konkurencyjnych cenach.

Specjalizujemy się w instalowaniu ogrzewania podłogowego, które zdobywa coraz większą grupę zwolenników, ze względu na swoje funkcjonalne, ekonomiczne, jak i estetyczne walory. Zapewniamy także montaż automatyki ogrzewania.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do inwestorów indywidualnych, jak i firm. Realizujemy projekty instalacji CO w mieszkaniach oraz w całych kompleksach mieszkalnych.

Zachęcamy do kontaktu i podjęcia z nami współpracy

Image

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Naszym Klientom oferujemy usługi z zakresu instalacji oraz serwisu systemów wodno-kanalizacyjnych. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie poparte gruntownym przeszkoleniem oraz praktyką. W ramach świadczonych usług proponujemy:

  • wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych od podstaw, na podstawie autorskich projektów;
  • wymianę poszczególnych części instalacji, które uległy zużyciu;
  • usuwanie usterek - także w przypadku nagłych awarii;
  • montaż elementów wewnętrznych oraz zewnętrznych danego systemu;

      
Współpraca z nami gwarantuje rzetelne wykonanie usługi w terminie, indywidualne podejście do zlecenia oraz konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do kontaktu