Ogrzewanie

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi serwisowe urządzeń gazowych. Zachęcamy do dokonywania regularnych przeglądów i konserwacji kotłów gazowych, ponieważ dzięki temu znacząco poprawi się bezpieczeństwo użytkowania, ekonomika i żywotność urządzeń. Koszta okresowych przeglądów są znacznie niższe niż naprawa po wystąpieniu awarii.

Dzięki wieloletnim praktykom, zdobytym uprawnieniom i wielorakim kursom, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość serwisowania urządzeń gazowych w bardzo konkurencyjnych cenach.

W zakres naszej oferty wchodzą: sprzedaż, montaż, uruchomienie, serwis, oraz gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy kotłów gazowych.

Ponadto możemy zagwarantować:

  • wymianę kotłów gazowych i przepływowych podgrzewaczy wody
  • analizę spalin
  • wykonanie prób szczelności instalacji gazowych
  • montaż automatyki sterowania

W ofercie naszej firmy znajdują się również instalacje CO (instalacje centralnego ogrzewania) w mieszkaniach jak i całych budynkach mieszkaniowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Aktualności

14 lut 2020

Temat ocieplenia się klimatu jest poruszany od lat. Początkowo był negowany przez sceptyków - obecnie jednak wśród naukowców (oraz zwykłych śmiertelników) panuje zgoda, iż zjawisko to faktycznie zachodzi. Coraz...

7 Mar 2017

Miło nam poinformować, iż firma ClimaCore otrzymała certyfikat UDT dla przedsiębiorców i jest uprawniona do instalacji, konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

...

Copyright © 2016 ClimaCore | Polityka cookies | Logowanie