Pompy ciepła

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego Klienta, oferujemy Państwu montaż  pomp ciepła oraz ich serwis. Pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań.

 

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest to urządzenie, które zamienia na ciepło darmową energię pozyskaną z ziemi, wód gruntowych, złóż skalnych lub powietrza. Uzyskane ciepło może być wykorzystane do produkcji ciepłej wody użytkowej lub ogrzania domu, jak i dużych obiektów przemysłowych. Instalacja pompy ciepła nie emituje żadnych szkodliwych dla środowiska substancji, a jej praca opiera się wyłącznie na dostarczeniu energii do napędu sprężarki i pomp obiegowych. Pobrana przez pompę ciepła energia elektryczna powala na dostarczenie do budynku 4 razy więcej energii cieplnej, czyli z 1 kWh energii otrzymujemy 4 kWh. 75% energii jest odnawialnym, w pełni przyjaznym dla środowiska, a przede wszystkim darmowym źródłem ciepła.

Dzięki stosowanych przez nas wysokiej jakości, efektywnych i dopasowanych urządzeń, zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą zarówno w doborze odpowiednich systemów solarnych oraz pomp ciepła, jak i zapewnią profesjonalny montaż ich serwis.

 

 

Copyright © 2016 ClimaCore | Polityka cookies | Logowanie