O firmie

ClimaCore to rzetelna, prężnie rozwijająca się firma będąca odpowiedzią na potrzeby rynku przemysłowego i klienta detalicznego branży instalacyjnej i serwisowej. Kompleksowa obsługa jest naszym olbrzymim atutem.

Oprócz doradztwa w doborze odpowiedniego dla Państwa potrzeb urządzenia, oferujemy również jego montaż, nadzór eksploatacyjny oraz serwis.

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierów, projektantów i instalatorów, posiadających olbrzymie doświadczenie, z chęcią odpowie na każde Państwa zapytanie i zapewni profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach. Wszystko po to, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.
Posiadamy wysokiej klasy, specjalistyczny sprzęt pomiarowy i instalacyjny, oraz współpracujemy z przedstawicielami największych światowych liderów branży.

Wachlarz naszych umiejętności predysponuje nas do obsługi zarówno klientów indywidualnych jak i szkół, szpitali, basenów, galerii handlowych, muzeów, obiektów sportowych, gastronomicznych oraz biurowców.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.
 

Image

01.

DORADZTWO
Image

02.

SPRZEDAŻ
Image
montaż klimatyzacji bielsko

03.

MONTAŻ
Image
serwis klimatyzacji bielsko

04.

PRZEGLĄD

Certyfikaty

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image